UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O juz widze kom powyzej, wina skrzyzowania, drzewa, pieszegoo, rowerzysty. Nigdy kierowcy no chyba ze w bmw
O juz widze kom powyzej, wina skrzyzowania, drzewa, pieszegoo, rowerzysty. Nigdy kierowcy no chyba ze w bmw