UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dzis na obwodnicy trojmiasta byly duze korki a pozniej jak ktos sie wyrwal to chcial nadrobic czas i jest skutek, a kolejna sprawa to telefony, widac jak w lapach trzymaja a auto sie samo prowadzi

haij

Anuluj