UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dzis na obwodnicy trojmiasta byly duze korki a pozniej jak ktos sie wyrwal to chcial nadrobic czas i jest skutek, a kolejna sprawa to telefony, widac jak w lapach trzymaja a auto sie samo prowadzi
haij
Dzis na obwodnicy trojmiasta byly duze korki a pozniej jak ktos sie wyrwal to chcial nadrobic czas i jest skutek, a kolejna sprawa to telefony, widac jak w lapach trzymaja a auto sie samo prowadzi
haij