UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ta droga S7 i jej podobne to jest dramat. Loteria czy dojedziesz cało czy nie. Sama droga jest oczywiście ok ale to co na niej wyczyniają kierowcy. I nie ma tu reguły czy starszy kierowca czy młodszy, kobieta czy facet, warszafka czy nebraska. Ryzykanci, można nawet powiedzieć przestępcy drogowi. Kto normalny jedzie 200km/h i spycha innych z drogi? Później płacz.
EEEtam