UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wczoraj baba stala sluchajcie na srodku ulicy -boczna od malborskiej. nie mozna bylo ominac. A jak trabnelam to zdziwiona byla ze cos nie tak niby. no szok. drugi gosc z grunwaldzkiej wjechal w boczna i stanal prawie od razu przed apteka ani kierunku w dodatku na srodku druvi dziadek widzac tego goscia w zaparte dalej jechal nie baczac na warunki. Dalam klakson nawet dziadek nie ruszyl. Otyly gosc bialym autem. Wlaczyl awaryjne czekal na babcie.


Anuluj