UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

piszesz tak bo stosowane sa progi podrzutowe (chyba najgorsze jakie moga byc ), lepiej gdyby postawiona tam plytowe badz listowe, ale nie stac nas na taki skok technologiczny, ciekawe jak teraz poprawi sie bezpieczenstwo na tym odcinku,


Anuluj