A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Myślał, że to zwykły motorek. Próbował tylko 200 km/h po mieście, normalnie jak inni motocykliści się przejechać. Bo w Elblągu jest teren zabudowany i 50 km/h, ale z wyłączeniem motorków. Oni mogą ile chcą. 180-200 km/h to tak standard. No i palenie gumy pod blokami też.
Kilku bufonów z Żyrardowskiej kupiło sobie po motorku i fisiuja pod balkonami przy bloku. Jeżdżą po parkingu w tą i tamtą, robią hałas i cieszą się jak dzieciaki. Proponuję im wybrać sie gdzieś poza miasto a nie narażać innych. Z tego co widzę to samochód nie stoi na ulicy tylko na wysepce i nie na chodniku bo to chyba chodnik do nikąd to na cholerne upieracie się nad winą właściciela samochodu. Jak ktoś nie umie zapanować nad trojkolowcem to niech na niego nie wsiada
@Slav - A kierowca trojkolowca powinien chodzić z buta
Nie żałuję żadnego motocyklisty a tym bardziej nowych początkujących kolejnych mistrzów dróg. Dobrze by było, żeby więcej już n motocykl nie wsiadł, byłoby jednego mniej.
@CH - czerwiec jest szóstym miesiącem, a nie 10.. .co innego 10 czerwca. ..
ostatnio widziałem jak milicjant popierdzielał po mieście motocyklem bez sygnałów na moje oko jakieś 140 albo i lepiej ale oni przecież mogą. ..
Dawno, dawno temu wyjeżdżałem z parkingu marketu, paniusia wymusiła na mnie pierwszeństwo, na moją uwagę odpowiedziała: widocznie jechałem zbyt szybko, bo Ona mnie nie widział. Takich mamy kierowców - takie mamy zdarzenia.
ostry ogier