39-latek nie zapanował nad trójkołowcem i uderzył w auto

38
10.08.2020
39-latek nie zapanował nad trójkołowcem i uderzył w auto
fot.Michał Skroboszewski
Dziś (10 sierpnia) około godz. 18.30 na ul. Żyrardowskiej doszło do kolizji. 39-letni mężczyzna podczas pierwszej przejażdżki trójkołowym motocyklem uderzył w zaparkowane auto. Zobacz zdjęcia.

Jak dowiedzieliśmy się od pracujących na miejscu zdarzenia policjantów, 39-letni mężczyzna jechał pierwszy raz motocyklem o trzech kołach i wyjeżdżając z parkingu nie zapanował na pojazdem i uderzył w zaparkowane auto.

Mężczyzna doznał urazu tętnicy udowej, pogotowie zabrało go do szpitala. Policjanci ukarali go mandatem karnym.

ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czasami tak bywa, życzę zdrowia.
(2020.08.10)

info

24  
  1
A ten samochodzik to pewnie dobrze zaparkowany. Na chodniku przy skrzyżowaniu. Ciekawe czy właściciel tez przytulił mandat
(2020.08.10)
Mandat dla właściciela auta. Gdzie on stoi?
(2020.08.10)
W tym miejscu notorycznie stoi jakiś samochód.
Sasiadd (2020.08.10)
Mandat dostał zanim się wykrwawił z tętnicy?
(2020.08.10)

info

16  
  1
Czyżby ktoś z UM, oni tak jeżdżą?
(2020.08.10)
Trójkołowcami?
MB (2020.08.10)
Nic się nie stało. Ale wspólczuję
(2020.08.10)

info

3  
  0
Jest 10 czerwiec. .. kwitną bzyyyy ❣️❣️
CH (2020.08.10)
Dzisiaj o godzinie 20:55 na skrzyżowaniu ulicy Piechoty i Kosciuszki bylem swiadkiem potracenia chlopca okolo 12 lat ktory wjechal pod maske samochodu osobowego, chlopcu nic sie nie stalo choc wymusil pierszenstwo. Jedyne co to jego rower ucierpial. Obylo sie bez ofiar.
(2020.08.10)

info

3  
  1