UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dawno, dawno temu wyjeżdżałem z parkingu marketu, paniusia wymusiła na mnie pierwszeństwo, na moją uwagę odpowiedziała: widocznie jechałem zbyt szybko, bo Ona mnie nie widział. Takich mamy kierowców - takie mamy zdarzenia.

myk