UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Myślał, że to zwykły motorek. Próbował tylko 200 km/h po mieście, normalnie jak inni motocykliści się przejechać. Bo w Elblągu jest teren zabudowany i 50 km/h, ale z wyłączeniem motorków. Oni mogą ile chcą. 180-200 km/h to tak standard. No i palenie gumy pod blokami też.