UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dawno, dawno temu wyjeżdżałem z parkingu marketu, paniusia wymusiła na mnie pierwszeństwo, na moją uwagę odpowiedziała: widocznie jechałem zbyt szybko, bo Ona mnie nie widział. Takich mamy kierowców - takie mamy zdarzenia.

myk

Anuluj