UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kilku bufonów z Żyrardowskiej kupiło sobie po motorku i fisiuja pod balkonami przy bloku. Jeżdżą po parkingu w tą i tamtą, robią hałas i cieszą się jak dzieciaki. Proponuję im wybrać sie gdzieś poza miasto a nie narażać innych. Z tego co widzę to samochód nie stoi na ulicy tylko na wysepce i nie na chodniku bo to chyba chodnik do nikąd to na cholerne upieracie się nad winą właściciela samochodu. Jak ktoś nie umie zapanować nad trojkolowcem to niech na niego nie wsiada

Gość 123