UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie żałuję żadnego motocyklisty a tym bardziej nowych początkujących kolejnych mistrzów dróg. Dobrze by było, żeby więcej już n motocykl nie wsiadł, byłoby jednego mniej.
Nie żałuję żadnego motocyklisty a tym bardziej nowych początkujących kolejnych mistrzów dróg. Dobrze by było, żeby więcej już n motocykl nie wsiadł, byłoby jednego mniej.