UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie żałuję żadnego motocyklisty a tym bardziej nowych początkujących kolejnych mistrzów dróg. Dobrze by było, żeby więcej już n motocykl nie wsiadł, byłoby jednego mniej.


Anuluj