UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Myślał, że to zwykły motorek. Próbował tylko 200 km/h po mieście, normalnie jak inni motocykliści się przejechać. Bo w Elblągu jest teren zabudowany i 50 km/h, ale z wyłączeniem motorków. Oni mogą ile chcą. 180-200 km/h to tak standard. No i palenie gumy pod blokami też.


Anuluj