A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jestem chora, po poważnej operacji. Nie mogę odpocząć w spokoju, bo od rana lata ten samolot. Mieszkam na Zatorzu. Naprawdę ktoś nie ma litości. Nie liczy się z Nikim i niczym.
@B - Właśnie jak można tak dręczyć ludzi tym hałasem jaki powoduje ten samolot!
Decydenci to wzieli swoje żeby ten złom mógł latać, i tak będzie chyba że się popsuje
A kiedy zostaną potępieni przez historię autorzy powstania, którzy doprowadzili do wyniszczenia inteligencji i zburzenia stolicy. A ich dzisiejsi chwalcy zrzucają winę na innych. Jeszcze generał Władysław Anders domagał się ukarania przywódców powstania za doprowadzenie do tragedii narodowej. Chwała i pamięć należy się tylko zwykłym mieszkańcom Warszawy i szeregowym bojownikom poległym w bezsensownej walce w imię wydumanych ambicji politycznych ich dowódców.
no niemcy 37 tydzen g\\ledza miemiec kog\\\\\\os ponil ukradl obch\ody nie ma wczesniej wiadomosci komus zalerzy.
przestan prawa czlowieka jeszcze nikog\o nie ukarali a bylo by kog\\o zyja na sutch emerturkach.
@B - A ja lubie ten dźwięk. niech lata
Wez tabletke na uspokojenie. Ja lubię ten dzwiek, od rana do wieczora niech lata. Jak mozna nie lubic dźwięku samolotu?? Dziwaki stare!!
Proszę ten hałaśliwy samolot uziemić !!! Cały dzień ryczy, czasami jakby miał zaraz spaść a dokładnie lata nad moim domem. Myślę, cholera zaraz spadnie mi na mój kochany i spokojny domek. Obym tego nie wykrakał !