82
01.08.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jestem chora, po poważnej operacji. Nie mogę odpocząć w spokoju, bo od rana lata ten samolot. Mieszkam na Zatorzu. Naprawdę ktoś nie ma litości. Nie liczy się z Nikim i niczym.
B (2020.08.01)
Godzina W Godzina W dała im znak by walczyć o honor i godność człowieka by dalej w powietrzu łopotał Orzeł Biały szli do powstania nikt nie zwlekał. Choć krew z barykad płynęła obficie nie było broni lecz walczyć każdy chciał oddawał dla Ojczyzny z honorem swe życie wśród lasu krzyży i ludzkich ciał. Lecz serca były dziecinne i młode po jasnych włosach płynęła często krew hełmy niemieckie wpadały im na głowę walczyli za Ojczyznę i przelewali krew. Cuchnęły czeluście mrocznych kanałów gdy tylko już jedna pozostała droga z modlitwą na ustach ginęli w czeluściach konali wzywając cicho matkę Boga. Płakały matki poległych synów do piersi tuliły strzępy ciał w żałobie do Boga podnosiły głowę wśród świstu kul i huku dział. Padło powstanie w nierównej walce pozostał honor i wieczna chwała gdy idę przez Warszawę i słyszę grzmot burzy myślę że to biją powstańcze działa. Dalej łopoce Sztandar Polski i dumnie lśni Orzeł w złotej koronie oddajmy hołd poległym powstańcom pochylmy głowy kleknijmy w ukłonie. Henryk Siwakowski'Elblag
Kaczor (2020.08.01)

info

21  
  6
@B - Właśnie jak można tak dręczyć ludzi tym hałasem jaki powoduje ten samolot!
(2020.08.01)
Decydenci to wzieli swoje żeby ten złom mógł latać, i tak będzie chyba że się popsuje
Jace# (2020.08.01)
A kiedy zostaną potępieni przez historię autorzy powstania, którzy doprowadzili do wyniszczenia inteligencji i zburzenia stolicy. A ich dzisiejsi chwalcy zrzucają winę na innych. Jeszcze generał Władysław Anders domagał się ukarania przywódców powstania za doprowadzenie do tragedii narodowej. Chwała i pamięć należy się tylko zwykłym mieszkańcom Warszawy i szeregowym bojownikom poległym w bezsensownej walce w imię wydumanych ambicji politycznych ich dowódców.
Spod Dunkierki. (2020.08.01)
no niemcy 37 tydzen g\\ledza miemiec kog\\\\\\os ponil ukradl obch\ody nie ma wczesniej wiadomosci komus zalerzy.
(2020.08.01)
przestan prawa czlowieka jeszcze nikog\o nie ukarali a bylo by kog\\o zyja na sutch emerturkach.
(2020.08.01)

info

0  
  2
@B - A ja lubie ten dźwięk. niech lata
CH (2020.08.01)
Wez tabletke na uspokojenie. Ja lubię ten dzwiek, od rana do wieczora niech lata. Jak mozna nie lubic dźwięku samolotu?? Dziwaki stare!!
CH (2020.08.01)
Proszę ten hałaśliwy samolot uziemić !!! Cały dzień ryczy, czasami jakby miał zaraz spaść a dokładnie lata nad moim domem. Myślę, cholera zaraz spadnie mi na mój kochany i spokojny domek. Obym tego nie wykrakał !
miejsca złomu jest na złomow (2020.08.01)