UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Oglądamy w telewizji uroczystości z okazji 76 rocznicy Powstania Warszawskiego. Jakiż festiwal hipokryzji i zakłamania. Pełna pompa władzy wylewa się dosłownie wszędzie. PiS. PO. SLD, Trockiści od Zandberga i PSL wszyscy razem. Patrioci, że klekajcie narody. Jakież odmienny obraz od 77 rocznicy ludobójstwa na Wołyniu, kiedy nie było żadnych oficjalnych uroczystości, nikt z tych samych osobników z tych samych partyjnych Szajek, nawet nie pomyślał, że należy oddać 11 lipca hołd bestialsko pomordowanym ofiarom Wolynia i Kresow. Tak jakby oddanie holdu pół milionowi Polaków wymordowanych w latach 1939-1951 było czymś wstydliwym, od czego należy się nie tylko trzymać jak najdalej, a najlepiej to o tym nawet nie wspominać i wymazac z naszej pamięci. Gdzie byli 11 lipca panowie Missan, Ćzyżyk, Pietrulewicz, et consortes? Zarobieni byli, że nie mieli wtedy czasu przyjść i wygłosić o tym ludobójstwie dokonanym na Polakach, choćby kilku słów?

Black