UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do Spod Dunkierki. A co powiesz o powstaniu w gettcie warszawskim, przecie on I w 43 roku tym bardziej nie mieli szans, a caly swiat zna to powstanie I podziwia pomimo iz Zydzi zabili okolo 23 Niemcow w porownaniu obu powstan tylko nieliczni na zachodzie wiedza cokolwiek o Powstaniu Warszawskim, ktore trzymalo w Warszawie 3 dywizje niemieckie, a pamietaj, ze Warszawa zgodnie z planami niemieckiego min. gospodarki miala z miasta milionowego stac sie miasteczkiem wielkosci Tolkmicka, nie wspominajac o likwidacji ludnosci cywilnej wiec na co bylo czekac?a dodatkowo pomimo ze ruski stali za Wisla, to Hitler caly czas wierzyl w cudowna Bron, ktora miala odwrocic losy wojny, takie byly plany, a poza tym w tamtych czasach tamci ludzie wierzyli w sukces Powstania, my w dzisiejszych czasach jestesmy cwani Bo wiemy jak to sie skonczylo, na pewno Powstanie by nie wybuchlo gdyby tamci ludzie wiedzieli ze przegraja. Garbusiarz cyklista
Zbyszek1