UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@CH - Prawda zawsze w oczy kole !!! Normalny człowiek nie napisze, że ten hałaśliwy warkot może sprawiać przyjemność. Proponuję na wakacje jechać do Fromborka. Czy ty nie rozumiesz ludzi ciężko chorych, którzy dostają szału od tego warkotu !!!
Do chu..