A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Teraz będzie takich spraw więcej - pisowski policjant zezna a pisowski sędzia przyklepie wyrok. Poza tym ziobrowska wykładnia prawa jest taka sama jak bolszewicka - to nie śledczy i prokurator mają udowodnić winę, tylko oskarżony ma udowodnić niewinność, a jeśli brak dowodów na winę, to nie znaczy, że niewinny, tylko że winny ale brak na to dowodów i należy go skazać.
Drogi czytelniku. Absurdy działań Prokuratury to chleb powszechny. Tylko kto potem takim ludziom jak nasz czytelnik pomoże? Tylko media. Jak ruszą media, będą patrzyły na ręce to i sprawiedliwość się stanie. Trzymaj się człowieku i nie odpuszczaj
@!@#$%^&*() - Nie ma w Polsce PISowskich sądów. Od 1945 roku są niezawisłe, niezależne i z immunitetem. Więc o co ci chodzi?
@!@#$%^&*() - Jakoś nie przypominam sobie aby przez ostatnie pół wieku obywatel PRL a teraz RP nie musiał udowadniać wymiarowi sprawiedliwości że jest niewinny. Skąd więc to twoje rozczarowanie ? nic się nigdy nie zmieniło, wszystko nadal jest constans.