84
31.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Teraz będzie takich spraw więcej - pisowski policjant zezna a pisowski sędzia przyklepie wyrok. Poza tym ziobrowska wykładnia prawa jest taka sama jak bolszewicka - to nie śledczy i prokurator mają udowodnić winę, tylko oskarżony ma udowodnić niewinność, a jeśli brak dowodów na winę, to nie znaczy, że niewinny, tylko że winny ale brak na to dowodów i należy go skazać.
!@#$%^&*() (2020.08.03)
Drogi czytelniku. Absurdy działań Prokuratury to chleb powszechny. Tylko kto potem takim ludziom jak nasz czytelnik pomoże? Tylko media. Jak ruszą media, będą patrzyły na ręce to i sprawiedliwość się stanie. Trzymaj się człowieku i nie odpuszczaj
XY (2020.08.03)

info

0  
  0
@!@#$%^&*() - Nie ma w Polsce PISowskich sądów. Od 1945 roku są niezawisłe, niezależne i z immunitetem. Więc o co ci chodzi?
(2020.10.16)
@!@#$%^&*() - Jakoś nie przypominam sobie aby przez ostatnie pół wieku obywatel PRL a teraz RP nie musiał udowadniać wymiarowi sprawiedliwości że jest niewinny. Skąd więc to twoje rozczarowanie ? nic się nigdy nie zmieniło, wszystko nadal jest constans.
(2020.10.16)