UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Teraz będzie takich spraw więcej - pisowski policjant zezna a pisowski sędzia przyklepie wyrok. Poza tym ziobrowska wykładnia prawa jest taka sama jak bolszewicka - to nie śledczy i prokurator mają udowodnić winę, tylko oskarżony ma udowodnić niewinność, a jeśli brak dowodów na winę, to nie znaczy, że niewinny, tylko że winny ale brak na to dowodów i należy go skazać.

!@#$%^&*()