UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Drogi czytelniku. Absurdy działań Prokuratury to chleb powszechny. Tylko kto potem takim ludziom jak nasz czytelnik pomoże? Tylko media. Jak ruszą media, będą patrzyły na ręce to i sprawiedliwość się stanie. Trzymaj się człowieku i nie odpuszczaj
XY