UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@!@#$%^&*() - Jakoś nie przypominam sobie aby przez ostatnie pół wieku obywatel PRL a teraz RP nie musiał udowadniać wymiarowi sprawiedliwości że jest niewinny. Skąd więc to twoje rozczarowanie ? nic się nigdy nie zmieniło, wszystko nadal jest constans.