A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@kazimierz 77 - PO-WCU ZROZUM !!!!! Najpierw trzeba by było przynajmniej połowę sędziów albo więcej wyrzucić i powołać skrupulatnie zupełnie nowych, wtedy można by było mówić o jakieś reformie. Może zacytuję pana Neumanna z PO - "Dopóki będziesz w PO to ku. .a żaden sąd ciebie nie ruszy i nie skaże"- Może odpowiesz skąd u pana Neumanna taka pewność???? Prawdziwa reforma to wymiana sędziów przynoszących resortowi tylko szkody i o innym sposobie myślenia. W sumie za dużo pisania, żeby to jakoś jasno wyjaśnić. Dodam jak można coś zreformować jak są ci sami, co wcześniej sędziowie? Przecież nie zmienią się na pstryknięcie palca !!!
@Referendum2020 - "z wyrokami bez możliwości obrony "- Nie masz pojęcia o czym piszesz !!! Wyrok nakazowy nie oznacza, że nie możesz się bronić baranku !!! Piszesz apelację od wyroku i sprawa odbędzie się normalnie z udziałem oskarżyciela i oskarżonego a wtedy możesz się bronić z udziałem adwokata itd.
Kulson jak nic
W Elblaskim sadzie nie takie wyroki zapadaly oni juz tak maja
Nie ma co się dziwić. W policji nigdy nie było profesjonalizmu a jedynie parcie na szkło i to są tego skutki.
Jak nie zmieni? Trzeba wprowadzić przepis, że stronom należy dostarczyć pisma z sądów osobiście, a nie że wrzucają do skrzynki tam, gdzie już nie mieszka.
Nie zależne. NIE zawisłe sądy. Walczmy o NIE ! One od zawsze służyły uczciwym obywatelem ! Pis chce Nimi zawładnąć ! Było bagno i dalej jest ??
@Jurek Motorówka . - Dokładnie jest odwrotnie ! PiS chce ich zmienić na sądy dla obywateli a nie dla wybranych elit czy też układów.
To normalne w Polskich Sadach za Rzadow PiS. Ja zostalem zkazany przez Sad Rejonowy Gdansk-Polnoc w Gdansku mimo ze zgodnie z przepisami ustawy czyny nie stanowily wykroczenia. Zlozylem spelacje ale Sad Okregowy w Gdansku utrzymal w mocy wyrok Sadu Rejonowego. Teraz sprawa jest u Rzecznika Praw Obywatelskich
Polska policja i prokuratury- ZGROZA. Uciekajmy z tego zacofanego kraju.