UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@!@#$%^&*() - Jakoś nie przypominam sobie aby przez ostatnie pół wieku obywatel PRL a teraz RP nie musiał udowadniać wymiarowi sprawiedliwości że jest niewinny. Skąd więc to twoje rozczarowanie ? nic się nigdy nie zmieniło, wszystko nadal jest constans.