UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@!@#$%^&*() - Nie ma w Polsce PISowskich sądów. Od 1945 roku są niezawisłe, niezależne i z immunitetem. Więc o co ci chodzi?


Anuluj