Wybrany wątek opinii
Funkcjonariusze Zbyszka działają. Brawo
Do moderacji
Odpowiedz
37
7
***** ***
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
to jest kasta PO czy KO - po prostu lewactwo, działa w Elblągu i całej Polsce. Tacy jak ty uniemożliwia wypieprzenie dziadostwa i stąd dzieje się to co czytamy w tym artykule !
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
PiS- dzielcu zrozum, że od 5 lat prokuraturą i sadami zarządza Ziobro. To jest wynik jego reformy.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@kazimierz 77 - PO-WCU ZROZUM !!!!! Najpierw trzeba by było przynajmniej połowę sędziów albo więcej wyrzucić i powołać skrupulatnie zupełnie nowych, wtedy można by było mówić o jakieś reformie. Może zacytuję pana Neumanna z PO - "Dopóki będziesz w PO to ku. .a żaden sąd ciebie nie ruszy i nie skaże"- Może odpowiesz skąd u pana Neumanna taka pewność???? Prawdziwa reforma to wymiana sędziów przynoszących resortowi tylko szkody i o innym sposobie myślenia. W sumie za dużo pisania, żeby to jakoś jasno wyjaśnić. Dodam jak można coś zreformować jak są ci sami, co wcześniej sędziowie? Przecież nie zmienią się na pstryknięcie palca !!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0