Wybrany wątek opinii

Funkcjonariusze Zbyszka działają. Brawo
(2020.07.31)
***** ***
Jace# (2020.07.31)
to jest kasta PO czy KO - po prostu lewactwo, działa w Elblągu i całej Polsce. Tacy jak ty uniemożliwia wypieprzenie dziadostwa i stąd dzieje się to co czytamy w tym artykule !
(2020.07.31)
PiS- dzielcu zrozum, że od 5 lat prokuraturą i sadami zarządza Ziobro. To jest wynik jego reformy.
kazimierz 77 (2020.07.31)
@kazimierz 77 - PO-WCU ZROZUM !!!!! Najpierw trzeba by było przynajmniej połowę sędziów albo więcej wyrzucić i powołać skrupulatnie zupełnie nowych, wtedy można by było mówić o jakieś reformie. Może zacytuję pana Neumanna z PO - "Dopóki będziesz w PO to ku. .a żaden sąd ciebie nie ruszy i nie skaże"- Może odpowiesz skąd u pana Neumanna taka pewność???? Prawdziwa reforma to wymiana sędziów przynoszących resortowi tylko szkody i o innym sposobie myślenia. W sumie za dużo pisania, żeby to jakoś jasno wyjaśnić. Dodam jak można coś zreformować jak są ci sami, co wcześniej sędziowie? Przecież nie zmienią się na pstryknięcie palca !!!
(2020.08.01)
Powrót do komentarzy