84
31.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
dlatego aby uniknać takich strasznych pomyłek wszyscy zostaniecie zaczipowani, jeden czip za uchem, drugi umieszczony zostanie w n/n miejscu aby go nikt nie wygrzebał,
(2020.07.31)

info

0  
  0
Miałem podobne zdarzenie. Kredyt na skradziony mi dowód, Fakt zgłosiłem na policję i byłem przekonany że to wystarczy. Jak się okazało nie w naszym "wspaniałym"kraju. O wszystkim dowiedziałem się z pisma od komornika. Odwołania, zażalenia, dwie wizyty w sądzie, cała procedura zajęła 2 lata i masę nerwów, ale na szczęscie prawda się obroniła
(2020.07.31)

info

2  
  0
"Mam nadzieję, że udowodnię swoją niewinność"- Pan ma udowadniać? To chyba oni muszą udowodnić. Jak to się kiedyś mówiło. .. Bezsens.
Kom (2020.07.31)

info

2  
  0
A kto skazal, po "wnikliwym"rozpatrzeniu? Zapewne babcia z ryneczku, bo przecież nie sedzia.
(2020.07.31)
W normalnym państwie nie ma czegoś takiego jak "wyrok nakazowy"bez osobistego pojawienia się obwinionego/oskarżonego przed sędzią. Czas skończyć z z fikcyjnymi doręczeniami pod lipne adresy i z wyrokami bez możliwości obrony. Policja albo komornicy niech zajmą się doprowadzeniem osób nie odbierających wezwań i tyle.
Referendum2020 (2020.07.31)
to jest kasta PO czy KO - po prostu lewactwo, działa w Elblągu i całej Polsce. Tacy jak ty uniemożliwia wypieprzenie dziadostwa i stąd dzieje się to co czytamy w tym artykule !
(2020.07.31)
PiS- dzielcu zrozum, że od 5 lat prokuraturą i sadami zarządza Ziobro. To jest wynik jego reformy.
kazimierz 77 (2020.07.31)
Gdybym miał traktor to by mu zabrali i byłaby sprawa z głowy.
(2020.07.31)

info

1  
  0
to jest normalne
arst (2020.07.31)

info

0  
  0
Oto nasi elbląscy sędziowie karni, pożal się Boże. .. .
jerzyx (2020.07.31)

info

2  
  0