UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@kazimierz 77 - PO-WCU ZROZUM !!!!! Najpierw trzeba by było przynajmniej połowę sędziów albo więcej wyrzucić i powołać skrupulatnie zupełnie nowych, wtedy można by było mówić o jakieś reformie. Może zacytuję pana Neumanna z PO - "Dopóki będziesz w PO to ku. .a żaden sąd ciebie nie ruszy i nie skaże"- Może odpowiesz skąd u pana Neumanna taka pewność???? Prawdziwa reforma to wymiana sędziów przynoszących resortowi tylko szkody i o innym sposobie myślenia. W sumie za dużo pisania, żeby to jakoś jasno wyjaśnić. Dodam jak można coś zreformować jak są ci sami, co wcześniej sędziowie? Przecież nie zmienią się na pstryknięcie palca !!!


Anuluj