UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To normalne w Polskich Sadach za Rzadow PiS. Ja zostalem zkazany przez Sad Rejonowy Gdansk-Polnoc w Gdansku mimo ze zgodnie z przepisami ustawy czyny nie stanowily wykroczenia. Zlozylem spelacje ale Sad Okregowy w Gdansku utrzymal w mocy wyrok Sadu Rejonowego. Teraz sprawa jest u Rzecznika Praw Obywatelskich

GregXx