UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To normalne w Polskich Sadach za Rzadow PiS. Ja zostalem zkazany przez Sad Rejonowy Gdansk-Polnoc w Gdansku mimo ze zgodnie z przepisami ustawy czyny nie stanowily wykroczenia. Zlozylem spelacje ale Sad Okregowy w Gdansku utrzymal w mocy wyrok Sadu Rejonowego. Teraz sprawa jest u Rzecznika Praw Obywatelskich
GregXx