A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A co mają do tego sądy? To sąd łapał złodzieja i ustalał jego dane na miejscu zdarzenia?, chyba nie, tylko policja, a kto zarządza policją?
No coz ja CI poradze, ze twoj tatus byl milicjantem I cala "bystrosc"umyslu przeszla na Ciebie, przyjmij wyrazy wspolczucia. Garbusiarz cyklista
Twoi idole z PiSu niestety robia to samo co PO tylko cztery razy "lepiej"i doskonale to ukrywaja
@Struś - Żadna zmiana przepisów prawa nie sprawi ze lenie smierdzące zaczna rzetelnie wykonywać swoją pracę.
@podpis - Zgadzam się z Tobą !
@podpis - To samo z Policją, też nic nie zmienisz. Wszystko zależy od ludzi tam pracujących. Obojętnie kto będzie rządził PiS czy PO !!! Jedyne wyjście to dokładne i surowe rozliczanie za bezczynność i błędy.
jak mnie złapali na złodziejstwie to im powiedziałem, ze jestem królową angielską i wtedy zaczęli mnie przepraszać, rozwinęli czerwony dywan i bili czołem o posadzkę, uwierzyli mi na słowo o tak o sobie, co za baranki, ale ich zrobiłem w konia, teraz pewnie sąd wyda wyrok na królową, ha, ha, ha
@ "zacząć reformy od wymiany sędziów"- Sędziowie będą tacy sami lub gorsi. Trzeba zacząć od procedur.
w więzieniach siedzą sami niewinni
bo dla nich podanie danych osobowych, adresu, daty urodzenia, imion ojca, matki i jej nazwiska rodowego to już jesteś "ty"a tu ZONK. Zdziwili się teraz bardzo. Wrzucili na bęben i gra gitara. Mamy klienta. Procedury jak ze średniowiecza albo z czasów kamienia łupanego a nie cyfryzacji.