UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Mam nadzieję, że udowodnię swoją niewinność"- Pan ma udowadniać? To chyba oni muszą udowodnić. Jak to się kiedyś mówiło. .. Bezsens.

Kom

Anuluj