UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W normalnym państwie nie ma czegoś takiego jak "wyrok nakazowy"bez osobistego pojawienia się obwinionego/oskarżonego przed sędzią. Czas skończyć z z fikcyjnymi doręczeniami pod lipne adresy i z wyrokami bez możliwości obrony. Policja albo komornicy niech zajmą się doprowadzeniem osób nie odbierających wezwań i tyle.
Referendum2020