UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to jest kasta PO czy KO - po prostu lewactwo, działa w Elblągu i całej Polsce. Tacy jak ty uniemożliwia wypieprzenie dziadostwa i stąd dzieje się to co czytamy w tym artykule !
to jest kasta PO czy KO - po prostu lewactwo, działa w Elblągu i całej Polsce. Tacy jak ty uniemożliwia wypieprzenie dziadostwa i stąd dzieje się to co czytamy w tym artykule !