137
19.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
trzy baby w samochodzie 1 zasówa 140 i ginie a 2 trzeba współczuć. Pytam się czemu co robiły w tym samochodzie spały, lampiły się w telefon czy bujały w niebieskich obłokach? Skoro nie poprosiły swojej koleżanki o zwolnienie do normalnej prędkości to są tak samo winne jak i kierująca. Jak pasażer nie zapnie pasów odpowiada kierowca, jak pijany kierowca ma pasażerów to pasażerowie też odpowiadają za dopuszczenie kierowcy do jazdy. W takim samochodzie panuje zasada współzależności i miały wpływ na to co się dzieje chyba że były nieletnie lub ubezwłasnowolnione, lub też chore psychicznie
(2020.07.19)

info

7  
  3
zero litości dla głupoty
(2020.07.19)

info

1  
  1
A. .jak kogoś wielokrotnie prosisz wręcz błagasz. .zwolnij, zwolnij. .. a ten ktoś nie zwalnia. ./ wręcz przyspiesza. .. to co wtedy zrobisz ? WYSIĄDZIESZ ?
(2020.07.19)

info

3  
  0
to dzwoń do jego rodziny, na policję wołaj do Boga że wiezie cie samobójca a nie kierowca i pałeczki proponuję ze sobą zabrać i mu uszy wyczyścić albo pałą w łeb walnąć na otrzeźwienie i wysiąść na najbliższym przystanku i pojechać autobusem a nie zawsze po szukać głupich usprawiedliwień.
(2020.07.19)

info

0  
  3
No dokładnie, albo dzikie zwierzę może wybiec przed samochód i już wypadek gotowy.
(2020.07.19)
niech wejdzie przepis ze kazdy kierowca ma miec na stanie kamerke wydatek +-200 zl uzywna w trakcie jazdy i bedzie widac co bylo przyczyna, czy predkosc, wina kierowcy czy jakies zwierze na drodze itp a tak beda badac przyczyny, w programach drogowna tvntrbo widac jak potrafia ludzie klamac, (tych co z wlasnej glupoty gina to mi ich nie zal, nawet szczescie ze mniej o jednego oszoloma, potencjalnego zabójce )
(2020.07.19)

info

0  
  1
dbaja o wolnosc slowa
(2020.07.19)
Żenada
(2020.07.19)
@2020 - Kobiety na tory
Darek.K (2020.07.19)
@Suchacz - Kolejna żenująca odpowiedź. Anonimowo to wiadomo, można sobie pogdakać
(2020.07.19)