A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
trzy baby w samochodzie 1 zasówa 140 i ginie a 2 trzeba współczuć. Pytam się czemu co robiły w tym samochodzie spały, lampiły się w telefon czy bujały w niebieskich obłokach? Skoro nie poprosiły swojej koleżanki o zwolnienie do normalnej prędkości to są tak samo winne jak i kierująca. Jak pasażer nie zapnie pasów odpowiada kierowca, jak pijany kierowca ma pasażerów to pasażerowie też odpowiadają za dopuszczenie kierowcy do jazdy. W takim samochodzie panuje zasada współzależności i miały wpływ na to co się dzieje chyba że były nieletnie lub ubezwłasnowolnione, lub też chore psychicznie
zero litości dla głupoty
A. .jak kogoś wielokrotnie prosisz wręcz błagasz. .zwolnij, zwolnij. .. a ten ktoś nie zwalnia. ./ wręcz przyspiesza. .. to co wtedy zrobisz ? WYSIĄDZIESZ ?
to dzwoń do jego rodziny, na policję wołaj do Boga że wiezie cie samobójca a nie kierowca i pałeczki proponuję ze sobą zabrać i mu uszy wyczyścić albo pałą w łeb walnąć na otrzeźwienie i wysiąść na najbliższym przystanku i pojechać autobusem a nie zawsze po szukać głupich usprawiedliwień.
No dokładnie, albo dzikie zwierzę może wybiec przed samochód i już wypadek gotowy.
niech wejdzie przepis ze kazdy kierowca ma miec na stanie kamerke wydatek +-200 zl uzywna w trakcie jazdy i bedzie widac co bylo przyczyna, czy predkosc, wina kierowcy czy jakies zwierze na drodze itp a tak beda badac przyczyny, w programach drogowna tvntrbo widac jak potrafia ludzie klamac, (tych co z wlasnej glupoty gina to mi ich nie zal, nawet szczescie ze mniej o jednego oszoloma, potencjalnego zabójce )
dbaja o wolnosc slowa
Żenada
@2020 - Kobiety na tory
@Suchacz - Kolejna żenująca odpowiedź. Anonimowo to wiadomo, można sobie pogdakać