UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to dzwoń do jego rodziny, na policję wołaj do Boga że wiezie cie samobójca a nie kierowca i pałeczki proponuję ze sobą zabrać i mu uszy wyczyścić albo pałą w łeb walnąć na otrzeźwienie i wysiąść na najbliższym przystanku i pojechać autobusem a nie zawsze po szukać głupich usprawiedliwień.