UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
trzy baby w samochodzie 1 zasówa 140 i ginie a 2 trzeba współczuć. Pytam się czemu co robiły w tym samochodzie spały, lampiły się w telefon czy bujały w niebieskich obłokach? Skoro nie poprosiły swojej koleżanki o zwolnienie do normalnej prędkości to są tak samo winne jak i kierująca. Jak pasażer nie zapnie pasów odpowiada kierowca, jak pijany kierowca ma pasażerów to pasażerowie też odpowiadają za dopuszczenie kierowcy do jazdy. W takim samochodzie panuje zasada współzależności i miały wpływ na to co się dzieje chyba że były nieletnie lub ubezwłasnowolnione, lub też chore psychicznie