UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

niech wejdzie przepis ze kazdy kierowca ma miec na stanie kamerke wydatek +-200 zl uzywna w trakcie jazdy i bedzie widac co bylo przyczyna, czy predkosc, wina kierowcy czy jakies zwierze na drodze itp a tak beda badac przyczyny, w programach drogowna tvntrbo widac jak potrafia ludzie klamac, (tych co z wlasnej glupoty gina to mi ich nie zal, nawet szczescie ze mniej o jednego oszoloma, potencjalnego zabójce )


Anuluj