UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
to dzwoń do jego rodziny, na policję wołaj do Boga że wiezie cie samobójca a nie kierowca i pałeczki proponuję ze sobą zabrać i mu uszy wyczyścić albo pałą w łeb walnąć na otrzeźwienie i wysiąść na najbliższym przystanku i pojechać autobusem a nie zawsze po szukać głupich usprawiedliwień.