UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
niech wejdzie przepis ze kazdy kierowca ma miec na stanie kamerke wydatek +-200 zl uzywna w trakcie jazdy i bedzie widac co bylo przyczyna, czy predkosc, wina kierowcy czy jakies zwierze na drodze itp a tak beda badac przyczyny, w programach drogowna tvntrbo widac jak potrafia ludzie klamac, (tych co z wlasnej glupoty gina to mi ich nie zal, nawet szczescie ze mniej o jednego oszoloma, potencjalnego zabójce )