UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
a co powiesz kierowcom którzy nie mieli wypadków, jeżdżą bezpiecznie a policje uważają za problem? Nie mają pojęcia o zagrożeniach tylko kierują się wyłącznie mandatami co nie ma nic wspólnego z bezpieczeństwem. Chcieli kamer że niby im pomogą. Prawda wyszła na jaw. Teraz kierowcy mają kamery prze kłamstwem, manipulacją, brutalnością, chamstwem i manipulacją policji. Dość tego !!!