UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
skoro mamy taką a nie inną policje a najważniejszym priorytetem nie jest bezpieczeństwo na dworcach, na Olimpii bo wszyscy nie odpowiadają pałkarzom policyjnym i są w porządku to za każdy wypadek odpowiada pośrednio policja.