UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@podpapugami - Nieudolność boli, co??? Bądźcie na drogach obecni, ale nie statystycznie albo w internecie a wypadków będzie na pewno mniej !!! Tego akurat jestem pewien !
karamba@
@podpapugami - Nieudolność boli, co??? Bądźcie na drogach obecni, ale nie statystycznie albo w internecie a wypadków będzie na pewno mniej !!! Tego akurat jestem pewien !
karamba@