UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@podpapugami - Nieudolność boli, co??? Bądźcie na drogach obecni, ale nie statystycznie albo w internecie a wypadków będzie na pewno mniej !!! Tego akurat jestem pewien !

karamba@

Anuluj