A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Co tam licencja Polikarpov Po-2.Nad Elblągiem lata odrestaurowany TS-8 Bies. Wcześniej przestał parę lat pod chmurką w Muzeum w Kołobrzegu.
Warszafka nad morze jedzie "odpoczywać|"w tłoku, hałasie, smrodzie, staniu w korkach, jedzeniu ryby na spalonym oleju usmażonej itp itd. Odpoczynek od hałasu, zatłoczonego miasta na zatłoczonej plaży, leżąc bez sensu na słońcu i narzekając na piasek bo się sypie, na wodę bo mokra, na ludzi. MASAKRA !
* rące wycieki z samolotu? Wypalona trawa? A co mówią lekarze?* __ A jak myślisz? Ponoć norm hałasu nie przekracza, a przekracza na 100% ! Ktoś robi kasę kosztem obywateli, czy to jest w porządku? Jak ja bym był prezydentem do dawno te warczące złomy byłyby uziemione. Może warto sprawdzić jak zostało wydane zezwolenie na zakłócanie spokoju być może tysiącom ludzi?
Warszafki jeżdżą tam na własne życzenie a odnośnie tego hałaśliwego samolotu od samego rana do wieczora nie jest wyborem tych, którzy z tego powodu cierpią. Jeżeli to miało być porównanie to absolutnie nie trafione.
Kulturę i świadomość ludzi widać w Elblągu. W sklepach, ąutobusach, tramwajach nie noszą maseczek. Dziwię sie tylko kierowcom, obsłudze sklepów, że mają to w d. .. e! Elbląg to zadu. .. .
@dosyć z tym hałasem ! - Skoro odpowiednia instytucja zbadała poziom hałasu i jest on w normie, tzn że jest W NORMIE, a to, że Wam dziady z działek wydaje się inaczej, no cóż, skręćcie trochę wasze aparaty słuchowe. Firma działa legalnie, dostała zapewne zezwolenie, maszyny są sprawne, więc wara. Dla niektórych, to w Elblągu najlepiej jakby zostawili tylko pocztę, bank, biedronkę, Borysa i działeczki, pełno działeczek, żeby tam siedzieć całe dnie i trzaskać Tatrę albo Kuflowe. Poza tym, to, że samolot wygląda jak z lat 50 i ma silnik turbośmigłowy, wcale nie oznacza, że to stary, zagrażający życiu sprzęt. Trochę wiedzy gamonie. ..
@e,. - Takie prace powinno się wykonywać poza sezonem thebilu
Jak to w poślizg? przy suchej nawierzchni?
Sam se lepiej poczytaj.
Nie ma możliwości aby sprawny technicznie samochód ze sprawnym układem hamulcowym podczas ostrego hamowania na suchej i równej nawierzchni wpadł w poślizg i zmienił tor jazdy. To może się stać w przypadku kiedy pojazd ma uszkodzony układ hamulcowy o nierównomiernym rozkładzie sił hamowania na poszczególne koła, zużytym starym ogumieniu, uszkodzonym układzie ABS lub braku podstawowych umiejętności kierującego pojazdem. Zły stan techniczny pojazdów i brak umiejętności kierującego to przyczyna powstania 75% kolizji drogowych na drogach tego kraju.