51
18.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Co tam licencja Polikarpov Po-2.Nad Elblągiem lata odrestaurowany TS-8 Bies. Wcześniej przestał parę lat pod chmurką w Muzeum w Kołobrzegu.
(2020.07.19)
Warszafka nad morze jedzie "odpoczywać|"w tłoku, hałasie, smrodzie, staniu w korkach, jedzeniu ryby na spalonym oleju usmażonej itp itd. Odpoczynek od hałasu, zatłoczonego miasta na zatłoczonej plaży, leżąc bez sensu na słońcu i narzekając na piasek bo się sypie, na wodę bo mokra, na ludzi. MASAKRA !
(2020.07.19)

info

4  
  1
* rące wycieki z samolotu? Wypalona trawa? A co mówią lekarze?* __ A jak myślisz? Ponoć norm hałasu nie przekracza, a przekracza na 100% ! Ktoś robi kasę kosztem obywateli, czy to jest w porządku? Jak ja bym był prezydentem do dawno te warczące złomy byłyby uziemione. Może warto sprawdzić jak zostało wydane zezwolenie na zakłócanie spokoju być może tysiącom ludzi?
dosyć z tym hałasem ! (2020.07.19)
Warszafki jeżdżą tam na własne życzenie a odnośnie tego hałaśliwego samolotu od samego rana do wieczora nie jest wyborem tych, którzy z tego powodu cierpią. Jeżeli to miało być porównanie to absolutnie nie trafione.
(2020.07.19)

info

2  
  1
Kulturę i świadomość ludzi widać w Elblągu. W sklepach, ąutobusach, tramwajach nie noszą maseczek. Dziwię sie tylko kierowcom, obsłudze sklepów, że mają to w d. .. e! Elbląg to zadu. .. .
(2020.07.19)

info

2  
  0
@dosyć z tym hałasem ! - Skoro odpowiednia instytucja zbadała poziom hałasu i jest on w normie, tzn że jest W NORMIE, a to, że Wam dziady z działek wydaje się inaczej, no cóż, skręćcie trochę wasze aparaty słuchowe. Firma działa legalnie, dostała zapewne zezwolenie, maszyny są sprawne, więc wara. Dla niektórych, to w Elblągu najlepiej jakby zostawili tylko pocztę, bank, biedronkę, Borysa i działeczki, pełno działeczek, żeby tam siedzieć całe dnie i trzaskać Tatrę albo Kuflowe. Poza tym, to, że samolot wygląda jak z lat 50 i ma silnik turbośmigłowy, wcale nie oznacza, że to stary, zagrażający życiu sprzęt. Trochę wiedzy gamonie. ..
Ploterek (2020.07.20)
@e,. - Takie prace powinno się wykonywać poza sezonem thebilu
(2020.07.20)
Jak to w poślizg? przy suchej nawierzchni?
9090 (2020.07.20)

info

0  
  0
Sam se lepiej poczytaj.
Jezzz (2020.07.20)
Nie ma możliwości aby sprawny technicznie samochód ze sprawnym układem hamulcowym podczas ostrego hamowania na suchej i równej nawierzchni wpadł w poślizg i zmienił tor jazdy. To może się stać w przypadku kiedy pojazd ma uszkodzony układ hamulcowy o nierównomiernym rozkładzie sił hamowania na poszczególne koła, zużytym starym ogumieniu, uszkodzonym układzie ABS lub braku podstawowych umiejętności kierującego pojazdem. Zły stan techniczny pojazdów i brak umiejętności kierującego to przyczyna powstania 75% kolizji drogowych na drogach tego kraju.
(2020.07.21)

info

0  
  0