UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Warszafka nad morze jedzie "odpoczywać|"w tłoku, hałasie, smrodzie, staniu w korkach, jedzeniu ryby na spalonym oleju usmażonej itp itd. Odpoczynek od hałasu, zatłoczonego miasta na zatłoczonej plaży, leżąc bez sensu na słońcu i narzekając na piasek bo się sypie, na wodę bo mokra, na ludzi. MASAKRA !