UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Warszafka nad morze jedzie "odpoczywać|"w tłoku, hałasie, smrodzie, staniu w korkach, jedzeniu ryby na spalonym oleju usmażonej itp itd. Odpoczynek od hałasu, zatłoczonego miasta na zatłoczonej plaży, leżąc bez sensu na słońcu i narzekając na piasek bo się sypie, na wodę bo mokra, na ludzi. MASAKRA !


Anuluj