UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@dosyć z tym hałasem ! - Skoro odpowiednia instytucja zbadała poziom hałasu i jest on w normie, tzn że jest W NORMIE, a to, że Wam dziady z działek wydaje się inaczej, no cóż, skręćcie trochę wasze aparaty słuchowe. Firma działa legalnie, dostała zapewne zezwolenie, maszyny są sprawne, więc wara. Dla niektórych, to w Elblągu najlepiej jakby zostawili tylko pocztę, bank, biedronkę, Borysa i działeczki, pełno działeczek, żeby tam siedzieć całe dnie i trzaskać Tatrę albo Kuflowe. Poza tym, to, że samolot wygląda jak z lat 50 i ma silnik turbośmigłowy, wcale nie oznacza, że to stary, zagrażający życiu sprzęt. Trochę wiedzy gamonie. ..
Ploterek