UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Warszafki jeżdżą tam na własne życzenie a odnośnie tego hałaśliwego samolotu od samego rana do wieczora nie jest wyborem tych, którzy z tego powodu cierpią. Jeżeli to miało być porównanie to absolutnie nie trafione.