UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Warszafka nad morze jedzie "odpoczywać|"w tłoku, hałasie, smrodzie, staniu w korkach, jedzeniu ryby na spalonym oleju usmażonej itp itd. Odpoczynek od hałasu, zatłoczonego miasta na zatłoczonej plaży, leżąc bez sensu na słońcu i narzekając na piasek bo się sypie, na wodę bo mokra, na ludzi. MASAKRA !