UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kulturę i świadomość ludzi widać w Elblągu. W sklepach, ąutobusach, tramwajach nie noszą maseczek. Dziwię sie tylko kierowcom, obsłudze sklepów, że mają to w d. .. e! Elbląg to zadu. .. .


Anuluj