UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kulturę i świadomość ludzi widać w Elblągu. W sklepach, ąutobusach, tramwajach nie noszą maseczek. Dziwię sie tylko kierowcom, obsłudze sklepów, że mają to w d. .. e! Elbląg to zadu. .. .
Kulturę i świadomość ludzi widać w Elblągu. W sklepach, ąutobusach, tramwajach nie noszą maseczek. Dziwię sie tylko kierowcom, obsłudze sklepów, że mają to w d. .. e! Elbląg to zadu. .. .