A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dobra jest. Kobiecinie nic się nie stało, a Mietek w garażu wyklepie i będzie gitara. No co najwyżej przerobi się na gokarta.
@Wiesiu - audi Prelude.
@ "Sam jesteś babsko!!!"@. Uderz w stół a nożyce się same odezwą !
Prędzej przeleci CSS-13.
@el presidento z pomorza - "most jest nad rzeką, nad drogą jest wiadukt. "- Racja !!!
@Jazdanazderzaku - Nie długo to już będą zabierać prawko za samo wsiadanie do samochodu. Jak widzę nie których gdy wsiadają do auta to się zastanawiam, czy ten kierowca powinien mieć prawo jazdy. Owszem jazda na zderzaku jest naganna, z tym, że w innych krajach mają systemy i możliwości kontrolowania tej odległości i karania za to. A u nas??? Prędkość jest przyczyną wypadku i koniec pracy policjantów, prokuratorów - bo tak łatwiej, taniej i szybciej wyciągnąć od nas kasę twierdzą że to w ramach bezpieczeństwa, gdzie sami policjanci potrafią bez uprzywilejowania gnać w mieście 70 - 90 km/h.
@Tomasz85 - Muszę stwierdzić, że piszesz kompletnie bez sensu !!!!!
@Tomasz85 - "w innych krajach mają systemy i możliwości kontrolowania tej odległości i karania za to. A u nas??? "- U nas też chyba coś takiego jest, tylko jeszcze niestosowane tak często jak na zachodzie.
Pan idealny skomentował który zapewne nie ma sobie nic do zarzucenia!
Żrące wycieki z samolotu? Wypalona trawa? A co mówią lekarze?