UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ktoś napisał zacytuję: "na zachodzie elektryczne samoloty wyciągają w górę szybowce u nas stary kukuruźnik. Tylko czekać kiedy w Elblągu spadnie ten latający trup i zabije kilka osób. "- I chyba na to czekają, żeby się tak stało, zresztą jak zawsze, najpierw musi być tragedia, żeby cała elita ruszyła dupki. Poza tym ten samolot lub samoloty mają jakieś żrące wycieki, które są zauważalne na trawnikach - plamy wypalonej trawy, dziś piękna zielona trawka a na drugi Dzień rano całe połacie wypalonej trawy, czasami w dziesiątkach miejsc. Nigdy nie wiadomo, czy dla nas ludzi nie jest to też niebezpieczne skoro tak szybko wypala trawy. Może ktoś się tym w końcu zajmie (może WIOŚ )????